دانلود رایگان کتاب رازهای شاد بودن

دانلود رایگان کتاب رازهای شاد بودن

برای دانلود رایگان کتاب رازهای شاد بودن اینجا کلیک کنید

شما بعنوان یک مادر یک پدر یک موسیقی دان یک معلم و… یا کسی که در این جامعه قراره کاری بکنه و نقشی رو بر صفحه روزگار حک کند باید خودتون رو دوست داشته باشید…..

کتاب رازهای شاد بودن یا به عبارتی psychological aspects, conduct of life اثر سمیراعاشوری نویسنده و شاعر معلم و مربی کودکان است این کتاب شامل 15فصل و 15 رویکرد بسیار آسان و به روش و به زبانی ساده نوشته شده و لینک دانلود آن به رایگان در اختیار شما خوانندگان قرار می‌گیرد. این کتاب توسط نشر گنجور به چاپ رسیده است. از این نویسنده چند اثر دیگر به نام مریخ جای من نیست، سایه یک توهم، در خانه ما، و رازهای شاد بودن نوشته و به چاپ رسیده است.

برای دانلود رایگان کتاب رازهای شاد بودن اینجا کلیک کنید

 

مقدمه کتاب

شادی وجود داره

شادی همیشه کنار ماست

شادی درون قلب هر عاشقسیت

شادی در کنار ما زندگی میکنه در حقیقت اسم من شادی است.

و اگر دقت کنید اسم شماهم شادی است.

من فقط یک شهروند ساده ام که دوست دارم شادی رو بهتون هدیه بدهم.

برای دانلود رایگان کتاب رازهای شاد بودن اینجا کلیک کنید

فصل 1

خودمون رو دوست داشته باشیم

به چه دلیلی باید خودمون رو دوست داشته باشیم؟

شما بعنوان یک مادر یک پدر یک موسیقی دان یک مهندس یا معلم و….یا کسی که در این جامعه قراره کاری بکنه و نقشی رو بر صفحه روزگار حک کند  باید خودتون رو دوست داشته باشید.

این دوست داشته شدن نسبت به خودتون باعث جذب اعتماد به نفس میشود یعنی باید معایب خودتون و حسن و اخلاق های منحصربه فردتون رو شناسایی کنید در چه کاری ماهر تر و در چه کاری ضعیف تر هستید چه نوع پوشش و لباسی به شما ارج و قربت میبخشد و چه نوع پوششی باعث ترد شدن شما میشود.چهره و اندام شما به هرشکلی که میخواهد باشد. اجازه ندهید هرگز و هرگز کسی شما رو بخاطر شکل خدادادی مورد انتقاد و سرزنش قرار بدهد شما زیبا هستید و هیچکس و هیچکس منکر این قضیه نخواهد شد مگر کسانی که باور دارند خودشون به درجه عقلی بالایی نرسیده اند و دوست دارند دیگران را در محکمه و ترازوی نابالغشان قرار بدهند و شما رو از تصمیم های جدی زندگیتون منحرف کنند . شما بسیار زیباتر از این هستید که حرف های خودپسندانه ادمیان شما رو ناراحت منزجر و به یک شخص اجتماع گریز و خونه نشین تبدیل کند . وجودتون رو بپذیرید، اینقدر جلو آینه خودتون رو مورد مواخذه قرار ندهید که من چرا و به چه دلیل به این شکل افریده شدم.با خوار کردن ظاهرتون دیسیپلین این دنیا رو بهم نریزید.

من بعنوان معلم و یا شخصی که این مطالب رو دارم براتون می نویسم باید خودم رو بپذیرم و بدونم که درکنار حسن های زیادی که دارم نقض های دارم که می توانند برطرف بشوند و من باید سازنده تر و پرتلاش تر ادامه بدهم. میدونم که نمی تونم مثل یک پروفسور عمیقا و علمی تر برای شما حرف بزنم یا بنویسم و جزئیات بیشتری به مطالبم اضافه کنم .اما من خودمو پذیرفتم میدونم که کامل نیستم میدونم که همواره باید و باید تلاش کنم تا به مراحل بهتری برسم ولی اینو میدونم وقتی خودمو دوست داشته باشم یعنی من قدرت بالایی دارم و قطعا قطعا شما هم قدرت بالایی دارید و خواهید توانست لحظه به لحظه تلاش کنید .من خودمو دوست دارم و باید میزان صبر و تحملم رو بیشترکنم چون خواه یا ناخواه مورد انتقاد قرار خواهم گرفت.اما  مهم اینکه دست از دوست داشتن خودتون …

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *