چاپ کتاب شعر مشترک

چاپ کتاب


چاپ کتاب با 550 هزار تومان

همین الان برای دیدن نمونه کارهای بیشر عضو صفحه‌ی اینستاگرامی نشر گنجور شوید

 برای عضویت در اینستا گرام نشر گنجور اینجا کلیک کنید.

 

برای شرکت در فراخوان چاپ کتاب مجموعه شعر با 200 هزار تومان اینجا کلیک کنید

 
نشر گنجور با شماره ثبت 15108 از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آماده ارائه تجربیات ارزشمند خود در زمینه چاپ کتاب به شما نویسندگان گرامی و فرهیختگان عزیز می‌باشد.
شما  می‎توانید 100 صفحه از کتاب خود در هر زمینه‌ای (اعم از شعر، داستان، پایان نامه، حقوقی، زندگینامه، روانشناسی، پزشکی و …) را با 550 هزار تومان در 10 جلد به چاپ برسانید

 

توضیحات بیشتر درباره چاپ کتاب در زیر به صورت جز به جز ذکر گردیده است

 1. این طرح برای ثبت اشعار و نوشته‌های شما هست و بیشتر برای افرادی که هدفشان از چاپ کتاب رزومه و ثبت اشعارشان برای جلوگیری از سرقت ادبی می‌باشد کاربرد دارد. و البته شما می توانید در صورت تمایل و بودجه بیشر برای چاپ کتابتان تعداد صفحات و تعداد جلد کتاب را افزایش دهید و پس از گرفتن قیمت دقیق کتابتان قیمت اعلامی از طرف ما را با سایر ناشرین در هر کجای ایران مقایسه نمایید  چون شعار ما کمترین قیمت در کل ایران می باشد.
 2. این هزینه برای  صفحه ارایی ، طراحی جلد، گرفتن شابک، گرفتن فیپا، گرفتن مجوز از اداره ارشاد، چاپ 10 جلد کتاب و اعلام وصول کتاب می‌باشد.
 3. در صورت تمایل می‎توانید تعداد صفحات کتاب و تعداد جلد را افزایش دهید مثلا برای چاپ کتاب 100 صفحه ای و 20 جلد هزینه دو برابر نمی‌شود بلکه فقط هزینه‌ی چاپ ده جلد بیشتر به این مبلغ اضافه می‌گردد. (یعنی 100 صفحه و 20 جلد 680 هزار تومان)
 4. برای اینکه اعتبار کتاب کم نشود هر تعداد کتاب که چاپ شود داخل کتاب تیراژ 1000 نسخه نوشته می‌شود که ارزش کتاب کم نشود.
 5. از نظر ارزش و اعتبار این کتاب با کتابی که چند هزار نسخه چاپ شده هیچ تفاوتی ندارد.
 6. بعد از چاپ شدن کتابتان، هر تعداد کتاب سفارش بدهید 5 جلد از کتابها برای اعلام وصول  و کارهای اداری برای ارسال به خانه کتاب و کتابخانه ملی  برداشته می‌شود.برای دیدن نمونه کتابهای اعلام وصول شده اینجا کلیک کنید.
 7. نویسنده موظف است فایل ورد کتاب را در اختیار ما بگذارد و بقیه مراحل اعم از گرفتن شابک و فیپا و کارهای اداری و صفحه آرایی و طراحی جلد و چاپ بر عهده‌ی ناشر می باشد. برای دیدن نمونه فیپاهای صادر شده از سوی کتابخانه ملی برای سال 99 اینجا کلیک کنید.
 8. طرحی جلد با نظر نویسنده انجام می‌شود.
 9. بعد از طراحی جلد و صفحه آرایی، کتاب برای تایید شدن برای نویسنده ارسال می‌شود تا ایرادات برطرف شود و نهایتا کتاب به تایید نویسنده برسد.
 10. 200 هزار تومان از   مبلغ کل کتاب اول کار به عنوان پیش پرداخت دریافت می‌شود و مابقی هزینه هنگام چاپ کتاب یعنی وقتی مجوز کتاب از اداره ارشاد صادر شد و جلد و صفحه ارایی به تایید نویسنده رسید و کتاب اماده برای ارسال به چاپخانه بود.
 11.   اشعاری که سیاسی یا غیر اخلاقی هستند از ارشاد مجوز نخواهند گرفت پس در انتخاب اشعار خود دقت کنید تا گرفتن مجوز به مشکل نخورد.
 12. در صورتی که کتاب مجوز نگیرد هزینه کارهای اداری و صفحه آرایی از نویسنده گرفته می شود. البته کتابها و اشعار قبل از فرایند گرفتن مجوز به صورت کلی بررسی می‌شود تا مشکلی از این نظر به وجود نیاید  همه‌ی کتابها مجوز بگیرند.
 13. در صورت تمایل اشعار و کتابهای شما بعد از چاپ شدن به صورت کاغذی به صورت الکترونیکی هم منتشر می‌شود که این فرایند در نشر گنجور رایگان می‌باشد، البته 50 هزار تومان خود سایت بابت آماده‌سازی فایل برای انتشار الکترونیک از حساب ناشر کم می‌کند  که باید توسط نویسنده پرداخت شود . برای دیدن برخی از نمونه کتابهایی که به صورت الکترونیک منتشر شده‌اند اینجا کلیک کنید 
 14. برای دیدن نمونه جلد ، صفحه آرایی، تصویرگری و کتابهای چاپ شده در نشر گنجور  در صفحه  اینستا گرام اینجا کلیک کنید.
 15. برای دیدن و دانلود نمونه کتاب صفحه‌آرایی شده اینجا کلیک کنید.
 16. برای یافتن پاسخ تمامی سوالات خود در زمینه چاپ کتاب اینجا کلیک کنید

 

برای مشاوره رایگان در زمینه چاپ کتابتان با ما تماس بگیرید

 021-66491056……………….. (  8 صبح الی 17عصر) 

 09120617283……………….. (  13 ظهر الی 17عصر) 

 09901910208……………….(8 صبح الی 24 شب)

.09354752333……………… (8 صبح الی 24 شب)

09183775334 ………………..(19 عصر الی 24 شب)

توجه: تمامی شماره ها واتس آپ و تلگرام دارند سوالهایتان را می‌توانید در شبکه های مجازی  از ما بپرسید

4 دیدگاه

 • با سلام و ادب
  سوالی که از محضر شما دارم اینست که آیا فقط برای کتاب حاوی اشعار این خدمات را با این قیمت ارایه میدهید و یا اینکه هر موضوعی با این شرایط قابل تطبیق می باشد ؟

  • سلام
   خیر این فراخوان برای چاپ کتاب در تمامی زمینه ها می باشد
   برای مشاوره رایگان تماس بگیرید

  • باسلام بله برای کارهای زیر
   صفحه ارایی
   طراحی جلد
   مجوز و شابک و فیپا و کارهای اداری
   چاپ
   اعلام وصول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *