150 بینش ضروری در رهبری

 
درباره زندگی شخصی و آکادمیک خانم دکتر مارشا زربازو پیش از این، در زمان چاپ کتاب “استراتژیهای دیجیتال خود را بسازید” با ترجمه ی ایشان مطالبی درج شده که در سایت انتشارات گنجور موجود می باشد .

 
ایشان دارای چندین مقاله علمی پژوهشی ، بین المللی و داخلی، همچنین مولف و مترجم چندین کتاب می باشند.
کتاب “روابط تجاری” را در سال ۱۳۹۷ با عنوان مولف و کتاب “استراتژیهای دیجیتال خود را بسازید” نیز در سال ۱۴۰۱ با عنوان مترجم به چاپ رساندند .
به تازگی کتاب “۱۵۰ بینش ضروری در رهبری” از نویسنده معروف آقای جان سی. ماکسول که در سال ۲۰۲۱ میلادی به چاپ رسیده را ترجمه و در اسفندماه سال ۱۴۰۱ به چاپ رساندند.
در این کتاب بینش های مهم و کاربردی در رابطه با رهبری سازمان ها بیان شده است که از این حیث کتابی قابل تامل و کم نظیر میباشد.

 
همچنین کتاب های تالیفی و ترجمه دیگری نیز از ایشان در مرحله انتشار می باشد.
 
“جان سی. ماکسول” یکی از آن افراد نادری است که قلبی بخشنده مانند کشیش و ذهنی تیزبین مانند یک تاجر دارد. ماکسول، پسر یک کشیش بود و راه پدرش را ادامه داد. او به مدت یک ربع قرن، کشیش کلیساهای ایندیانا، کالیفرنیا و فلوریدا بود. او سپس حرفۀ دوم را به عنوان متخصص رهبری معتبر بین المللی آغاز کرد.
او بیش از هفتاد کتاب با فروشی بیش از بیست میلیون نسخه نوشته است. برخی از نسخه های میلیونی که پرفروش ترین بوده اند شامل؛ توسعۀ رهبر درون شما، 21 قانون انکارناپذیر رهبری و 21 ویژگی ضروری یک رهبر. علاوه بر این، او یکی از بیست وپنج نویسنده ای بود که در تالار مشاهیر در دهمین سالگرد آمازون از او یاد شد.
او مربی و مشاور رهبری آکادمی نظامی ایالات متحده، انجمن ملی بسکتبال، لیگ ملی فوتبال و سازمان ملل متحد بود. او بیش از 350،000 سخنرانی در هرسال دارد. او همچنین بنیانگذار شرکت.EQUIP Leadership Inc بود؛ شرکت غیرانتفاعی که به بیش از 5 میلیون رهبر در 126 کشور در سراسر جهان آموزش داده است.
 
#۱۵۰بینش_ضروری_در_رهبری  
#دکتر_مارشا_زربازو #جان_سی_ماکسول

150 بینش ضروری در رهبری

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *